Personel

Lek. wet. Dorota Dobrzyńska

SPECJALISTA CHORÓB PSÓW I KOTÓW, INTERNA, DERAMTOLOGIA,OKULISTYKA, CHIRURGIA MIĘKKA, ZABURZENIA BEHAWIORALNE

Właściciel przychodni. Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie ukończyła w 2005 roku. W  roku 2012 ukończyła Specjalizację Choroby Wewnętrzne Psów i Kotów. Prywatnie mama Kingi i Natalki oraz właścicielka  dwóch seterów Amber i Alexa , kota Tytusa , a także  bardzo żywiołowej i wiernej  asystentki Amiculusa - beagielki Abi.

lek. wet. Alicja Przychodzień

INTERNA, KARDIOLOGIA

Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej na wydziale Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W trakcie studiów jako członek koła naukowego pracowała nad tematem wykorzystania spektroskopii rezonansu magnetycznego w diagnostyce chorób ośrodkowego układu nerwowego. Uczestniczyła w licznych konferencjach naukowych. W naszej przychodni zajmuje się interną zwierząt towarzyszących ze szczególnym zainteresowaniem w kierunku kardiologii i neurologii weterynaryjnej. Prywatnie właścicielka Nikity, w wolnych chwilach miłośniczka kina.

Lek. wet. Jolanta Ochenduszkiewicz

INTERNA, LECZENIE ZAJĘCZAKÓW I GRYZONI

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętą interną. Szczególnym zainteresowaniem darzy medycynę zajęczaków i gryzoni, nefrologię a także diagnostykę laboratoryjną i parazytologię. Prywatnie miłośniczka sportu , dobrego kina i literatury. Właścicielka kocurka o imieniu Pedro.

lek. wet. Katarzyna Ołdziejewska

 INTERNA, RADIOLOGIA

Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej  na SGGW w Warszawie. W naszej przychodni specjalizuje się w internie psów i kotów.  Dodatkowe zainteresowania zawodowe i  kierunki  dalszego kształcenia  to diagnostyka  obrazowa  USG i  radiologia.  Ponadto pani doktor  ukończyła kurs zawodowego języka angielskiego, co umożliwia jej studiowanie  najnowszych zagranicznych  publikacji naukowych . Wielka miłośniczka  zwierząt , już jako dziecko przygarniała wszelkie bezdomne zwierzątka, od chomików po wiewiórki.  Prywatnie pasjonatka sportów ekstremalnych, w wolnych chwilach trenuje akrobatykę sportową .

Lek.wet. Marlena Kotońska

KARDIOLOGIA, EKG

Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie ukończyła w 2007 roku. Z Amiculusem współpracuje od 2007 roku.

lek. wet. Aleksandra Maj

SPECJALISTA CHORÓB ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH

Leczenie zajęczaków, gryzoni oraz gadów.

Lek. wet. Michał Kucharczyk

CHIRURGIA TKANEK MIĘKKICH, CHIRURGIA KOSTNA, KONSULTACJE CHIRURGICZNE

Lek. wet. Michał Dąbrowski

 CHIRURGIA TKANEK MIĘKKICH, KONSULTACJE CHIRURGICZNE

 

Przychodnia

ul. Feliksa Pancera 6A
03-187 Warszawa


Poniedziałek-piątek 9.00 - 22.00
Sobota 9.00 - 16.00
Niedziela 10.00 - 16.00
Święta 10.00 - 14.00

Social media