Drapak dla kota Amiculus

Towar jest fabrycznie nowy, objęty gwarancją


Drapaki jest wykonane bardzo starannie. Powszechnie sprzedawane chińskie drapaki, zwłaszcza te wysokie i rozbudowane, na cieniutkich papierowych nogach, rozsypują się szybko. Tutaj nie ma takiej obawy, że konstrukcja poleci i przygniecie kota. To są konstrukcje nie do zniszczenia i na lata, nawet jeżeli z czasem tkanina ulegnie zużyciu to będzie można tylko ją wymienić i znów drapak będzie nowy.

Kolory do wyboru wg. wzornika. Jeżeli mają być inne niż na zdjęciu, oraz propozycje własne na zamówienie, należy uzgodnić telefonicznie lub w e-mailu. Wzory przykładowej kolorystyki są pokazane także w naszych innych prezentacjach.

usg zwierząt Warszawa - AmiculusKonstrukcja nośna drapaka wykonana jest z litego drewna sosnowego, owinięta sznurem sizalowym 8-10mm, lub wykładziną. Drewniana konstrukcja, w odróżnieniu od powszechnie stosowanych rur kartonowych zapewnia jej sztywność i trwałość.

usg zwierząt Warszawa - AmiculusCzęstą usterką występującą w w kartonowych drapakach są wyłamania kartonowych rur na połączeniach. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń, stosujemy złącza wykonane tylko ze stalowych śrub.Takie złącze nie powinno ulec uszkodzeniu podczas eksploatacji.

 

rtg zwierząt Warszawa - AmiculusPółki i podstawy wykonane są z klejonego drewna meblowego, ze sklejki oraz z płyt meblowych i OSB. o minimalnej grubości 20 i 18 mm. Stosujemy tkaniny najwyższej jakości, o mocnej strukturze podbudowy.

 

rtg zwierząt Warszawa - AmiculusLina sizalowa koloru białego/kremowego posiada certyfikat jakości. Umocowana jest na podłożu przy pomocy mocnego kleju, z odpowiednim, mechanicznym naciągiem, aby nie poddała się przyszłym, pracowitym staraniom jej rozszarpania.

Zamów już dziś!

Zamówienia dokonujemy mailowo i telefonicznie!

Drapaki
tel. 515-263-133


e-mail: amiculus-p@wp.pl


Akceptowane formy płatności:
gotówka , karty płatnicze, przelew bankowy, PayPal, za pobraniem.


 

Przychodnia

ul.Feliksa Pancera 6A
03-187 Warszawa


Poniedziałek-piątek 9.00 - 22.00
Sobota 9.00 - 16.00
Niedziela 10.00 - 16.00
Święta 10.00 - 14.00

Social media